Natalia Olejnik – założyciel Akademii Only Beauty, właściciel Manirouge

W 2013 roku ukończyłam studia na kierunku kosmetologii. Kariera zawodowa zaczeła się w 2013, kiedy zostałam zatrudniona w gabinecie kosmetycznym. Od 2013 roku pracowałam również jako wykładowca i trener Beauty. Od kilku lat prowadzę własny, prężnie działający salon kosmetyczny. Jednak szkolenia są dla mnie czymś co kocham. Dlatego ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Przygotowanie Pedagogiczne. Uczenie kogoś sprawia mi ogromną radość. Jestem dumna z tego, ile kursantek rozwinęło swoje skrzydła w branży Beauty dzięki szkoleniom, które kończyły pod moim okiem. Ciągle pragnę się rozwijać, dlatego uczestniczę w licznych szkoleniach. Jestem także Międzynarodowym Trenerem VCC. Oprócz szkoleń prowadzę bezpłatną szkołę policealną, w której pełnię funkcje Dyrektora. Zdobyłam także cenne nagrody, takie jak: Kosmetyczka Roku i Linergistka Roku. Stawiam na ciągły rozwój.

Iza Kaźmierczak-Kamiennik

Prawnik, absolwentka Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu na kierunku: Prawo oraz absolwentka studiów podyplomowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku: Ochrona Danych Osobowych i Bezpieczeństwo Teleinformatyczne w Biznesie. Specjalista ds. prawa pracy. Autorka bloga i fanpage`a o nazwie Mówiąc o prawie. Swoje wieloletnie doświadczenie zdobywała pracując w kancelariach komorniczych oraz radcowskich. 
 

Agnieszka Rucka

W 2016 roku skończyłam Policealną Szkołę Kosmetyczną Akademia Zdrowia i Urody w Poznaniu. Tego samego roku otworzyłam firmę i prowadze ją do dnia dzisiejszego. W tym roku ukonczylam roczną szkołe podologiczną w Akademi Zdrowia i Urody w Poznaniu. Dzięki której przelamalam strach do skalpela i dluta, a wręcz pokochałam je z wzajemnością. W październiku brałam udział w szkoleniu z rozpoznawania i leczenia brodawek wirusowych. Potrafię sprawnie rozpoznac i usunąć modzele, odciski i brodawki wirusowe. W swoim gabinecie prowadzę terapię wrastajacych paznokci przy użyciu tamponady, klamry bs lub frasera. Potrafie zastosować skuteczne metody leczenia ziarniny i stanów zapalnych w obrębie stóp. Organizuje wizyty domowe, dla osób starszych, które z różnych przyczyn nie mogą dotrzeć do gabinetu. Podologią zajmuję się od roku, wcześniej wykonywałam pedicure typowo kosmetyczny, bo brakowało mi wiedzy i pewności siebie. W tym momencie mogę powiedzieć, że podologia to moja pasja i wkładam w nią całe serce.

Magdalena Werłos

Pasja do kosmetyki towarzyszyła mi od zawsze, dzięki temu w 2013 roku ukończyłam studia z Kosmetologii. Dziś dziedzina Kosmetologii jest bardzo szerokim pojęciem, ja zdecydowałam się jako swoją specjalizację wybrać zabiegi spa&wellness i właśnie w gabinecie Day Spa pracuję obecnie. Masaże, relaks to jedna moja strona umiejętności, druga jest bardziej twórcza, kolorowa, ponieważ po studiach postanowiłam skończyć dodatkowo szkołę wizażu i stylizacji. Wykształcenie pedagogiczne pozwoliło mi również zacząć przekazywać swoją wiedzę dalej, pracując jako wykładowca w szkole kosmetycznej oraz szkoleniowiec. To wyjątkowe uczucie widzieć jak ktoś kolejny czerpie inspirację z tego co sama robię już od lat

Klaudia Adamska

Cześć, nazywam się Klaudia Adamska, jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, na kierunku pedagogika. Moja praca w Akademii nie jest powiązana z moim wykształceniem, jednak bardzo dobrze się w niej odnajduję, codziennie ucząc się nowych rzeczy. W Akademii można spotkać mnie w sekretariacie, gdzie zawsze miło was przywitam i zadbam o dobrą atmosferę. Moimi zadaniami jest również dopilnowanie by w salonie niczego nie brakowało oraz żeby każdy mógł wykonywać swoją pracę jak najlepiej. Trzymam pieczę nad wszelkimi dokumentami segregując je tak by łatwo było wszystko odnaleźć i nie utonąć w papierach. Od niedawna zaczęłam również uczęszczać do szkoły policealnej kosmetycznej, zainteresowanie tą tematyką towarzyszy mi już od dłuższego czasu jednak ograniczało się to do domowych zabiegów. Mam nadzieję że dzięki szkole nauczę się nowych umiejętności oraz zdobędę wiedzę która przyda mi się w przyszłości.

Larisa Dopierała

Od zawsze chciałam zajmować się upiększaniem kobiet. Będąc nastolatką malowałam koleżanki na studniówki, robiłam paznokcie i upięcia. Z wykształcenia jestem mgr administracji jednak przez okres studiów i po ich zakończeniu cały czas rozwijałam się w branży beauty przechodząc przez wszystkie możliwe szkolenia, które ukierunkowały mnie na to co chce tak na prawdę robić w życiu. Kocham brwi i zwracam na nie szczególną uwagę, dlatego też w gabinecie zajmuje się głównie nimi. Wykonuje stylizacje brwi: henną pudrową, farbką, laminację brwi oraz mój ukochany makijaż permanentny. Zajmuje się również makijażem permanentnym ust, liftingiem rzęs, zabiegami na twarz, makijażami okazjonalnymi oraz laserowym usuwaniem tatuażu i makijażu permanentnego. Ciągle się rozwijam, w związku z czym uczęszczam do szkoły kosmetycznej i Akademi Kosmetologii Estetycznej. Szkoląc moje kursantki będę stawiać głównie na przekazanie zdobytej wiedzy, pasję i zaangażowaniem pragnę wprowadzić je do świata beauty lub poszerzyć dotychczas zdobyte umiejętności.
 

Patrycja Michałowska

Cześć, nazywam się Patrycja Michałowska Ukończyłam studia magisterskie na kierunku dietetyka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu w 2015 roku. Od tego czasu pracuje zawodowo jako dietetyk. Naturalnie cały czas pogłębiam wiedzę i regularnie biorę udział w szkoleniach. Zdrowy styl życia od dawna jest moją pasją i pragnę zarażać nią innych. W mojej pracy skupiam się przede wszystkim na potrzebach pacjentów. Razem z nimi ustalam plan działania możliwy do zrealizowania. Cenię sobie stały kontakt z podopiecznymi, dzięki czemu jesteśmy w stanie łatwiej osiągnąć zamierzone cele. Staram się, by rozpisane przeze mnie jadłospisy były smaczne, ale także łatwe w przygotowaniu. Ponadto, chcę pokazać, że zmiana nawyków żywieniowych wcale nie jest taka trudna, wystarczy obrać właściwą drogę. Uważam, że takie podejście i współpraca daje wymierne efekty.

Natalia Szulska

Cześć, nazywam się Natalia Szulska i od kiedy pamiętam interesowałam się branżą beauty. Zaprowadziło mnie to na studia na kierunku kosmetologia w Wyższej Szkole Zrowia,Urody i Edukacji w Poznaniu. Ukończyłam je w 2010 roku z wyróżnieniem. Moja chęć do doskonalenia się doprowadziła do tego, że przez następne lata ciągle podnosiłam swoje kwalifikacje. Ukończyłam min. Studia podyplomowe na kierunku Wizaż, Stylizacja oraz Technologie Fryzjerskie w 2011 roku, kursy makijażu permanentnego(pierwszy w 2013 roku) i wiele innych. Ciagle się rozwijałam. Od zawsze moim drugim zamiłowaniem był rysunek. Od najmłodszych lat ozdabiałam każdy zeszyt czy kartkę. W pewnym momencie postanowiłam połączyć moje zamiłowanie do igły oraz zdolności artystyczne i zajęłam się tworzeniem tatuaży. Jako szkoleniowiec chcę przekazywać swoją wiedzę i umiejętności, ale również pasję.
 

Natalia 

Cześć wszystkim! Mam na imię Natalia.
W 2022 roku ukończyłam Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji Anieli Goc. Moją pasją od zawsze były paznokcie i oprawa oka, natomiast chętnie też wykonuje zabiegi pielęgnacyjne twarzy, pedicure oraz depilację. Od dziś zapraszam do siebie do Akademii Only Beauty 🙂
 

Betina Jamroży

Cześć, nazywam się Betina Jamroży. Już od czasów gimnazjum wiedziałam, że będę chciała iść w kierunku kosmetologii. Właśnie wtedy miałam pierwszą styczność z lampą do utwardzania paznokci i chociaż nie wychodził mi idealny manicure to zawsze robiłam to z przyjemnością. Postanowiłam wybrać studia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu na kierunku kosmetologia. Aktualnie jestem na 3 ostatnim roku. Mam bardzo rozwijające zajęcia począwszy od zajęć w szpitalu w poradni dermatologicznej poprzez zajęcia w klinice medycyny estetycznej, gdzie uczyłyśmy się obsługiwać ciekawą aparaturę, aż do zajęć z wizażu, a nawet makijażu scenicznego, co pozwoliło na pobudzenie kreatywności i poprawienie estetyki pracy. Aktualnie najlepiej czuję się w pedicure, manicure, i hennie pudrowej, ale myślę że z biegiem czasu będę mogła was upiększać na wiele innych sposobów.
 

Patryk

Jestem Patryk, mam 26 lat. Sztuką tatuażu zacząłem zajmować się w 2015 roku.
Moim głównym stylem tatuowania jest styl czarny graficzny oraz specjalizuję się w dotworku. Od 2021 prowadzę własne studio tatuażu w Poznaniu. Na szkoleniach postaram się przekazać całą wiedzę którą nabyłem przez lata mojej praktyki.
Moim celem będzie doskonalenie waszych umiejętności oraz pomoc w odnalezieniu waszego własnego stylu w tatuowaniu