SZKOLENIA

W celu umówienia się na kurs prosimy o kontakt pod numerem telefonu 726815472

Czasy, w których traktowaliśmy zmęczone stopy po macoszemu powoli mijają. Coraz większa ilość klientów zdaje sobie sprawę, jak ważne są zadbane stopy. Z tego powodu zapotrzebowanie na zabiegi z zakresu podologii nieustannie rośnie. To dobry powód, aby rozszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu i zdobyć nowe umiejętności. Akademia Only Beauty z przyjemnością Ci to umożliwi, zapraszając na cztery rodzaje kursów, na których zgłębisz tajniki podologii. 

Kurs podologii w Poznaniu

W Akademii Only Beauty dobrze wiemy, że najważniejsze jest rozpoczęcie nauki od podstaw. W tym celu powstało szkolenie Pedicure kosmetyczny.
Frezarka to jedno z podstawowych narzędzi używanych do wykonywania pedicure stóp. Warto dowiedzieć się, jak prawidłowo i skutecznie jej używać. Nasz jednodniowy kurs Pedicure kosmetycznego umożliwi ci zdobycie tych umiejętności.
 

Jeśli chcesz świadczyć wysokiej jakości usługi podologiczne, musisz wiedzieć jak wychodzić naprzeciw problemom klientek. Jednym z nich, dość często występujących, jest problem wrastających i wkręcających się paznokci. Chcemy umożliwić Ci zdobycie umiejętności, dzięki którym będziesz w stanie skutecznie rozwiązywać tego typu problemy. W tym celu wybierz nasze szkolenie Klamry. Przedstawimy Ci na nim rozbudowaną część teoretyczną, w tym m.in. rozpoznanie możliwych przyczyn wrastania paznokcia. Ten kurs pozwoli poznać metody leczenia tej przypadłości, w tym zastosowanie klamry plastikowej lub metalowej. 

Zależy nam na jak najlepszym przygotowaniu kursantów do późniejszego wykonywania zabiegów. Jako zespół specjalistów doskonale wiemy, że podologia wymaga solidnego zaplecza teoretycznego, ale też gruntownego przygotowania praktycznego. Oferujemy zatem dodatkowe szkolenie z zakładania klamry plastikowej, na której krok po kroku nauczysz się, jak wykonywać ten zabieg. Dowiesz się również wszystkiego o pielęgnacji klamry. 

Bogata oferta szkoleń w naszej Akademii! 

Chcesz wiedzieć wszystko o tej metodzie leczenia wrastających paznokci? Zapisz się też na szkolenie z zakładania klamry metalowej. Ten jednodniowy kurs zapewni Ci wszystkie umiejętności potrzebne do pracy z tą klamrą w przyszłości. 

Poznań jest miejscem działania Akademii Only Beauty i to tutaj odbywają się wszystkie nasze szkolenia. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym kursantom wszystko to, co potrzebne do świadczenia usług na najwyższym poziomie. Nasze szkolenia z zakresu podologii trwają jeden dzień, ale ich program jest wypełniony praktycznymi informacjami do granic możliwości. W programie każdego kursu znajduje się gruntowne omówienie wiedzy teoretycznej niezbędnej do wykonywania zabiegów. Dokładnie omawiamy też przygotowanie do zabiegu oraz jego ewentualne przeciwwskazania. Zależy nam na przekazaniu kursantom niezbędnych umiejętności, dlatego każdy kurs ma bogaty program praktyczny, na którym nauczysz się wykonywać nowe zabiegi pod okiem specjalistów. Nasze cenne wskazówki i instrukcje wykonywania zabiegów krok po kroku z pewnością przyczynią się do Twoich sukcesów zawodowych w przyszłości!

Podologia i szeroka wiedza z jej zakresu może wnieść wiele do oferty, jaką chcesz przedstawić swoim klientkom. Akademia Only Beauty z przyjemnością umożliwi Ci poszerzenie swoich umiejętności, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami szkoleń z tej dziedziny.