Coraz więcej osób sięga po bogactwo zabiegów w zakresie medycyny estetycznej. Specjaliści powinni iść z duchem czasu i mieć w swojej ofercie zabiegi, które zaspokoją potrzeby klientów. Niestety nie wystarczy już wiedza, którą nabyliśmy w szkołach i na dawnych kursach. Powinniśmy się cały czas dokształcać. Dlatego właśnie oferujemy Wam nasze kursy w Poznaniu. 

Mezoterapia igłowa

Zabieg ten polega na wstrzykiwaniu substancji odżywczych (witamin, aminokwasów, kwasu hialuronowego, mikroelementów i innych substancji czynnych) w głębokie warstwy skóry. Ma to na celu zrewitalizowanie wybranego obszaru skóry. Kurs mezoterapii igłowej sklada się z części teoretycznej i części praktycznej, które przygotują Cię do samodzielnej pracy z Twoim klientem. W trakcie kursu dowiesz się, na czym dokładnie polega zabieg, jakie są zalecenia i przeciwwskazania do wykonania zabiegu, które obszary ciała nadają się do wykonania mezoterapii igłowej, jakie powikłania pozabiegowe mogą się pojawić oraz jakich preparatów i akcesoriów używamy do zabiegu. Na końcu wykonasz zabieg na modelce pod okiem specjalisty.

Lifting twarzy bez skalpela

Jeżeli chcesz zaproponować klientom podniesienie owalu twarzy, wygładzenie zmarszczek i niemal natychmiastowy lifting bez uszkadzania tkanek, wybierz ten kurs. Poznasz nici liftingujące PDO. Dowiesz się czym wogóle są nici lifringujące, jakie są przeciwwskazania do wykonania zabiegu oraz jak prawidłowo przeprowadzić wywiad z klientem. Omówiony będzie cały zabieg krok po kroku, wyjaśnione zalecenia pozabiegowe. Na końcu wykonasz zabieg na modelce, oczywiście pod okiem instruktora. Kurs dedykowany jest technikom kosmetyki, kosmetologom, pielęgniarkom, położnym i ratownikom medycznym.

Stymulatory medyczne

Stymulatory medyczne, jak sama nazwa wskazuje, stymulują komórki do wytwarzania kolagenu i elastyny. Po tym zabiegu skóra jest nawilżona i odmłodzona. Preparaty stymulujące dobieramy indywidualnie do każdego klienta. Na tym kursie poznasz dokładny przebieg zabiegu, wskazania i przeciwwskazania do jego wykonania, preparaty i akcesoria wykorzystywane do zabiegu. Finalnie przeprowadzisz zabieg pod okiem specjalisty.

Zabiegi z użyciem wypełniaczy

Wypełniaczy używamy, by zredukować zmarszczki, powiększyć i wymodelować usta oraz utrzymać sprężystość i nawilżenie skóry. Na kursie poznasz rodzaje wypełniaczy, nauczysz się technik wypełniania bruzd i modelowania ust. Oczywiście wykonasz również zabieg na modelce w towarzystwie specjalisty. Ten kurs jest dostępny dla osób, które ukończyły szkolenie z mezoterapii igłowej.

Osocze bogatopłytkowe

Po tym kursie Twoi klienci będą mogli zażyczyć sobie u Ciebie szybkiej regeneracji, nawilżenia i ujednolicenia kolorytu skóry. Będziesz mógł zaproponować zniwelowanie zmian potrądzikowych i hiperpigmentacji, jak również pobudzenie wzrostu włosów, odmłodzenie twarzy, szy i dekoltu oraz dłoni. Na kursie poznasz zasady działania osocza bogatopłytkowego, procedury pozyskiwania osocza, warunki zakwalifikowania do zabiegu, wskazania oraz przeciwwskazania do jego przeprowadzenia oraz czynniki ryzyka związane z zabiegiem. W części praktycznej wykonasz zabieg pod opieką instruktora.

Który kurs wybierasz?