SZKOLENIA

W celu umówienia się na kurs prosimy o kontakt pod numerem telefonu 726815472

Akademia Only Beauty oferuje szeroki wachlarz szkoleń z zakresu makijażu permanentnego. Coraz częściej wybierany przez klientki, staje się zabiegiem, który warto dodać do swoich umiejętności. W naszej Akademii chcemy przybliżyć Ci tajniki tego rodzaju zabiegów. Jako doświadczony zespół specjalistów jesteśmy w stanie zaoferować szkolenie z wielu odmian makijażu permanentnego.

Szkolenia z makijażu permanentnego w Poznaniu

Makijaż permanentny brwi jest jednym z najczęściej wybieranych wariantów tego zabiegu. Klientki cenią sobie wygodę, jaką daje makijaż permanentny brwi na co dzień, dlatego zapotrzebowanie na ten zabieg cały czas rośnie. Odpowiadając na te potrzeby oferujemy aż cztery rodzaje szkoleń – każdy odpowiadający innej technice. Kurs dotyczący pigmentacji brwi metodą COMBO zdradzi Ci tajniki łączenia metod cienia i włosa. Na szkoleniu OMBRE dowiesz się, jak wykonać jeden z najpopularniejszych rodzajów makijażu permanentnego brwi, po które z pewnością z chęcią sięgną Twoje klientki. 

Śledzisz na bieżąco Instagram? Na pewno wiesz, jakie brwi wiodą tam prym, dlatego pomożemy Ci zdobyć umiejętności potrzebne do wykonywania ich metodą INSTA BROWS.

Każda klientka ma inne potrzeby – wiele z nich ceni sobie bardzo delikatny efekt. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom nauczymy Cię wykonywać brwi metodą POWDER EFFECT, która zapewni naturalny wygląd.

Kurs makijażu permanentnego ust również jest na wyciągnięcie ręki! Poznań odpowiada na potrzeby swoich klientek, dlatego nauczymy Cię wszystkiego co istotne w makijażu permanentnym ust. Zapraszamy na szkolenie zgłębiające tajniki techniki pigmentacji 3D, która zapewnia efekt trójwymiarowych ust. Chcesz włączyć do swojej oferty bardzo naturalny makijaż ust? Wybierz nasz kurs Aquarelle – nauczymy Cię jak dzięki uzyskaniu półtransparentnego koloru otrzymać naturalny efekt. 

W swojej szerokiej ofercie szkoleń z makijażu permanentnego Akademia Only Beauty oferuje również makijaż permanentny oka. Permanentna kreska na powiece imitująca użycie eyelinera nadal króluje wśród klientek. Najwyższy czas zdobyć cenną umiejętność jej wykonywania!

Dobry kurs pozwala na zdobycie umiejętności, których na rynku nie oferuje znaczna część konkurencji. Poznań jest miastem, gdzie nadal występuje deficyt usług z zakresu wykonywania medycznego makijażu permanentnego. Na naszym kursie masz szansę zdobyć praktyczne umiejętności dotyczące tego zagadnienia.

Jeśli chcesz wyspecjalizować się w dziedzinie makijażu permanentnego, warto pomyśleć również o zdobyciu wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu jego usuwania. Nasze szkolenie przybliży Ci metodę usuwania pigmentu.

Nasze kursy trwają od jednego do dwóch dni i odbywają się w Poznaniu. Na każdym z nich dostarczymy Ci niezbędną wiedzę, a proces jej przekazywania podzielimy na kilka etapów. Przybliżymy Ci niezbędne informacje z zakresu przygotowywania do zabiegu klientki oraz miejsca pracy, a także zasad BHP. Omówimy działanie i specyfikację używanego do zabiegu sprzętu, poznamy techniki pracy z pigmentem. Co najważniejsze, każde szkolenie posiada rozbudowaną część praktyczną, obejmującą pracę na modelkach lub skórkach treningowych – wszystko to pod czujnym okiem specjalistów.

Ogrom wiedzy teoretycznej i praktycznej jest na wyciągnięcie ręki, dlatego zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem oferowanych przez nas szkoleń.